2024 03 04 Efektyvių reklaminių maketų kūrimas su CANVA: nuo pradedančiųjų iki profesionalių sprendimų

2024 03 04 Efektyvių reklaminių maketų kūrimas su CANVA: nuo pradedančiųjų iki profesionalių sprendimų

Mokymų metu:

1. Išmoksi, kaip lengvai ir taupant laiką naudotis CANVA programa, leidžiančia net pradedantiesiems kurti profesionaliai atrodančius dizainus: logotipus, vizitines korteles, dovanų kuponus ir kitus reklaminius maketus, skirtus Tavo verslo žinomumo didinimui.
2. Išmoksi, kaip pasirinkti ir derinti spalvas, šriftus ir vaizdus, kad padidintum produkto ar paslaugos patrauklumą.
3. Aptarsime, kodėl vizualiai patrauklūs ir profesionaliai sukurti reklaminiai maketai yra gyvybiškai svarbūs Tavo verslo sėkmei.
4. Išmoksi, kaip tinkamai panaudoti dizainą, kad pagerintum savo įvaizdį ir pardavimus.
5.  Suprasi, kaip planuoti ir organizuoti dizaino darbus, kad kūrimo procesas būtų sklandus ir efektyvus. Taip pat parodysiu, kaip adaptuoti sukurtus maketus skirtingoms platformoms, maksimaliai išnaudojant CANVA galimybes.

Sužinokite, kaip lengvai ir greitai kurti profesionaliai atrodančius reklaminius maketus naudojant CANVA programą, net neturint išankstinių maketavimo įgūdžių.
Mokymuose detalizuotai apžvelgsime CANVA programos funkcijas, leidžiančias kurti įvairius dizainus, pradedant vizitinėmis kortelėmis ir baigiant skaidrėmis bei akcijomis.
Išmoksite, kaip efektyviai pasirinkti ir derinti spalvas, šriftus bei vaizdus, atsižvelgiant į jūsų verslo pobūdį ir žinutę, kurią norite perduoti.
Aptarsime, kodėl svarbu turėti vizualiai patrauklius ir profesionalius reklaminius maketus, ir kaip tai gali paveikti jūsų verslo įvaizdį bei pardavimus.
Išmoksite, kaip naudoti CANVA įrankius, kuriant dovanų kuponus, atvirukus ir kitas reklamines medžiagas, kurios padeda išskirti jūsų verslą.
Mokymai suteiks jums žinių, kaip pasinaudoti nemokamais ir mokamais CANVA resursais, įskaitant nuotraukų bibliotekas ir šablonus.
Pateiksime patarimus, kaip efektyviai planuoti ir organizuoti savo dizaino darbus, kad kūrimo procesas būtų sklandus ir malonus.
Sužinosite, kaip adaptuoti sukurtus maketus skirtingoms platformoms ir reikmėms, maksimaliai išnaudojant CANVA galimybes.
Kodėl šią informaciją turėtų išgirsti iš Aurelijos?
Aurelija atsako:
„Mano patirtis su CANVA yra ne tik praktinė, bet ir kūrybinė, todėl aš jums atskleisiu, kaip paversti paprastus įrankius įspūdingais vizualiniais pasakojimais, kurie pakeis jūsų verslo įvaizdį”.

Mokymus ves Aurelija Bacevičienė – kokybiškų pokyčių ekspertė.

Jau daugiau nei 10 metų visus savo projektus ir idėjas realizuoju socialinių tinklų pagalba. Ši patirtis leidžia efektyviai išnaudoti šią erdvę savo verslų vystymui, naujų klientų ir pajamų generavimui, idėjų realizavimui, bendravimui ir kūrybiškumo puoselėjimui.Esu ekologiškos kosmetikos prekės ženklo Moss 9 įkūrėja, vedu socialinių tinklų meistriškumo ir fotografijos kursus, organizuoju moterų sąmoningumo stovyklas, vedu podcast‘us, kuriuose kalbinu aktyvias ambicingas ir verslias moteris. Be to, turiu daugiau nei 15 metų patirtį profesionalioje fotografijoje.Mano darbas ir aistra socialiniams tinklams yra neatsiejami nuo asmeninio tobulėjimo ir nuolatinio naujovių siekimo. Šios sukauptos veiklų patirtys suteikia pasitikėjimo, kad esu pakankama vesti mokymus ir padėti moterims puoselėti ir auginti savo verslus. Esu ne tik ekspertė, bet ir mentorė, kurios asmeninė sėkmės kelionė įkvepia moteris ryžtis pokyčiams savo gyvenime ir versle. Kiekvienoje savo veikloje, nuo profesionalios fotografijos iki ekologiškos kosmetikos, aš taikau inovatyvias idėjas, kurias noriu perduoti ir Tau. Mano kursuose Tu išmoksi, kaip transformuoti savo verslą, įgalinant kūrybiškumą ir naujausias rinkodaros tendencijas. Moterų sąmoningumo stovyklos atspindi mano požiūrį į asmeninį tobulėjimą kaip svarbią verslo augimo dalį. Dalindamasi savo sėkmės istorijomis, įkvepiu moteris nebijoti iššūkių ir žengti drąsius žingsnius į savo svajonių verslo ateitį.Per savo karjerą susidūriau su įvairiais iššūkiais, kuriuos įveikiau, ir šios patirtys yra vertingos pamokos, kuriomis noriu pasidalinti su Tavimi. Mano mokymai suteikia ne tik žinių, bet ir praktinę patirtį, kuri padeda pereiti nuo abejonių prie ryžtingų veiksmų. Kartu mes atskleisime Tavo unikalumą ir padėsime verslui išsiskirti iš minios. Esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris, turinti svajonę ir aistrą, gali pasiekti neįtikėtinų aukštumų savo versle. Per savo mokymus suteiksiu būtinus įrankius ir įkvėpimą, kad patikėtum savimi ir išlaisvintum savy tūnantį beribį potencialą. Nes jeigu galiu aš, gali ir Tu!

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra