2024 03 25 Influencerių marketingas: kaip greitai padidinti savo sekėjų skaičių ir pardavimus

Influencerių marketingas: kaip greitai padidinti savo sekėjų skaičių ir pardavimus

Mokymų metu:
1. Sužinosi, kas yra influenceris ir kaip influencerių marketingas gali tapti pagrindiniu įrankiu Tavo prekės ženklo žinomumo didinimui ir verslo augimui.
2. Sužinosi apie konkrečias strategijas ir metodus, kaip influencerių įtaka gali būti panaudota sekėjų skaičiaus augimui bei pardavimų skatinimui.
3. Sužinosi, kur rasti ir kaip efektyviai bendrauti su tinkamais mokamais ir nemokamais influenceriais ir kaip kurti su jais abipusiai naudingus partnerystės santykius.
4. Atskleisiu žingsnius ir metodus, kaip pačiai tapti įtakinga influencere savo srityje, kuriant stiprų asmeninį prekės ženklą ir bendruomenę, taip didinant savo įtaką ir matomumą.
5. Sužinosi, kaip sukurti turinį ir kampanijas, kurie kuria lojalius ryšius su sekėjais, taip užtikrinant tvarų ir ilgalaikį verslo augimą.

Sužinokite, kas yra influenceris ir kaip jis gali būti pagrindinis jūsų prekės ženklo ar verslo žinomumo didinimo įrankis.
Išmoksite, kuo influencerių marketingas skiriasi nuo kitų rinkodaros būdų ir kaip jis gali prisidėti prie greitesnio sekėjų skaičiaus augimo bei pardavimų skatinimo.
Mokymų metu sužinosite, kur rasti tinkamus nemokamus (ir mokamus) influencerius jūsų nišai ir kaip efektyviai su jais bendrauti bei kurti pelningus partnerystės santykius.
Pateiksime strategijas ir metodus, kaip influencerių įtaką galima panaudoti savo verslo augimui ir kaip tai integruoti į jūsų rinkodaros planą.
Atskleisime, kaip patiems tapti įtakingais influenceriais savo srityje, kurdami stiprų asmeninį prekės ženklą ir bendruomenę.
Kodėl šią informaciją turėtų išgirsti iš Aurelijos?
Aurelija sako:
“Per darbo influencerių marketingo srityje patirtį, sukaupiau ne tik vertingų žinių apie efektyvias strategijas ir metodikas, bet ir praktinių įgūdžių, kaip sėkmingai bendrauti su influenceriais ir kurti pelningas partnerystes, kurios gali padidinti jūsų sekėjų skaičių ir skatinti pardavimus”.

Mokymus ves Aurelija Bacevičienė – kokybiškų pokyčių ekspertė.

Jau daugiau nei 10 metų visus savo projektus ir idėjas realizuoju socialinių tinklų pagalba. Ši patirtis leidžia efektyviai išnaudoti šią erdvę savo verslų vystymui, naujų klientų ir pajamų generavimui, idėjų realizavimui, bendravimui ir kūrybiškumo puoselėjimui.

Esu ekologiškos kosmetikos prekės ženklo Moss 9 įkūrėja, vedu socialinių tinklų meistriškumo ir fotografijos kursus, organizuoju moterų sąmoningumo stovyklas, vedu podcast‘us, kuriuose kalbinu aktyvias ambicingas ir verslias moteris. Be to, turiu daugiau nei 15 metų patirtį profesionalioje fotografijoje.

Mano darbas ir aistra socialiniams tinklams yra neatsiejami nuo asmeninio tobulėjimo ir nuolatinio naujovių siekimo. Šios sukauptos veiklų patirtys suteikia pasitikėjimo, kad esu pakankama vesti mokymus ir padėti moterims puoselėti ir auginti savo verslus. Esu ne tik ekspertė, bet ir mentorė, kurios asmeninė sėkmės kelionė įkvepia moteris ryžtis pokyčiams savo gyvenime ir versle. Kiekvienoje savo veikloje, nuo profesionalios fotografijos iki ekologiškos kosmetikos, aš taikau inovatyvias idėjas, kurias noriu perduoti ir Tau. Mano kursuose Tu išmoksi, kaip transformuoti savo verslą, įgalinant kūrybiškumą ir naujausias rinkodaros tendencijas. Moterų sąmoningumo stovyklos atspindi mano požiūrį į asmeninį tobulėjimą kaip svarbią verslo augimo dalį. Dalindamasi savo sėkmės istorijomis, įkvepiu moteris nebijoti iššūkių ir žengti drąsius žingsnius į savo svajonių verslo ateitį.

Per savo karjerą susidūriau su įvairiais iššūkiais, kuriuos įveikiau, ir šios patirtys yra vertingos pamokos, kuriomis noriu pasidalinti su Tavimi. Mano mokymai suteikia ne tik žinių, bet ir praktinę patirtį, kuri padeda pereiti nuo abejonių prie ryžtingų veiksmų. Kartu mes atskleisime Tavo unikalumą ir padėsime verslui išsiskirti iš minios. Esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris, turinti svajonę ir aistrą, gali pasiekti neįtikėtinų aukštumų savo versle. Per savo mokymus suteiksiu būtinus įrankius ir įkvėpimą, kad patikėtum savimi ir išlaisvintum savy tūnantį beribį potencialą. Nes jeigu galiu aš, gali ir Tu!

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra