Archietipiniai sprendimai šiuolaikinei versliai moteriai su Giedre Svikle

Giedrė Sviklė

Esu fotografė, archetipų tyrinėtoja, floristikos mylėtoja. Fotografuoju daugiau nei 30 metų. Fotografija man –  gyvenimo būdas, terapija, darbas ir kūrybinė savirealizacija. 19 metų domiuosi universaliais ir antikiniais archetipais, organizuoju asmenines ir grupines temines fotosesijas, kuriu autentiškus archetipinius moterų ir vaikų portretus gamtoje ar kitoje aplinkoje. Fotosesijoms pati kuriu floristinius aksesuarus, dekorą.

Archetipinių fotosesijų temos pačios įvairiausios: laukinė moteris, kurtizanė, nimfa, mūza, geiša, koketė, jūrų deivė, motina, medžiotoja, aš – savo gyvenimo herojė/kūrėja. Fotosesijų metu padedu moterims atpažinti savo gyvenimo archetipinius scenarijus ir suaktyvinti norimus archetipus (per konsultacijas, specialiai parinktą aprangą ir aksesuarus, tam tikras psichologines užduotis ir praktikas). Tokie kūrybiniai patyrimai skatina peržengti savo baimes ir nusistatymus, padeda atsipalaiduoti, labiau save pažinti ir gerbti, pasikrauti energijos ir išdrįsti gyventi pagal savo širdies kvietimą.

Tai gali padaryti ir Tu. Aš Tau padėsiu pasiruošti, nusiteikti, atsipalaiduoti ir pabūti savimi – kokia esi arba kokia norėtum tapti.

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra