Išsiskirti socialinių tinklų informacijos gausoje tampa vis sudėtingiau, laimei, dirbtinio intelekto (DI) amžius atveria naujas galimybes: nuo idėjų generavimo iki unikalaus ir įtraukiančio turinio kūrimo, visa tai jau galime daryti greičiau, efektyviau ir, svarbiausia, neinvestuojant didelių pinigų. 
Kviečiu kartu su manimi išmokti kurti originalų video turinį kartu su dirbtiniu intelektu.

Mokymų metu:

Išmoksi generuoti unikalų Lietuvoje dar nematytą turinį.

Sužinosi, kaip be didelių išlaidų sukurti instagraminę lokaciją filmavimams.

Išmoksi fonų ir skaitmeninių rūbų generavimo.

Sužinosi geriausius DI įrankius REELS kūrimui.

Atskleisiu, kaip dirbtinis intelektas iš esmės pakeis REELS ateities viziją.

Mokymus ves Akvilė Mažuolė

Mokymus ves Akvilė Mažuolė

Akvilė Mažuolė, Intelekto akimis – bendruomenės Instagrame įkūrėja, dirbtinio intelekto įrankių entuziastė, samdomą darbą iškeitusi į meilę dirbtiniam intelektui ir jo sklaidai Lietuvoje. Su dirbtinio intelekto įrankiais susidūriau jau 2021 metais, kai tai dar nebuvo prieinama plačiai visuomenei, o jais galėjo naudotis tik didelės korporacijos, 2022-2023m. Tapo Dirbtinio intelekto proveržio metai, kuriuos paskyriau jau savo turimų žinių gilinimuisi į dirbtinį intelektą.

Šiuo metu, jaučiu norą, kuo daugiau žmonių išmokyti efektyvaus dirbtinio intelekto panaudojimo, parodyti jo naudą ir beribes galimybes, taip gimė – Intelekto akimis projektas, kuris padės kiekvienam atrasti savo veiklai ir darbui tinkamiausius įrankius.

Tad ne rytoj ir ne poryt, bet būtent dabar yra puiki galimybė įgyvendinti savo svajones, ir spėti į dirbtinio intelekto traukinį, tol, kol šiais įrankiais mažai kas naudojasi, spėk išmokti unikalių dalykų, kurie palengvins darbą, padarys tave kūrybiškesniu ir padės tau išsiskirti. 

Susitinkame online

balandžio 25 d. 12 val.
(negalinčių dalyvauti online lauks įrašas)

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
10,00 45,00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
29 items Krepšelis
Paskyra