Ar norite sužinoti, kaip efektyviai naudotis vienu iš pažangiausių šiuolaikinių dirbtinio intelekto įrankių – ChatGPT?

Šie mokymai yra sukurti tam, kad nuo pagrindų iki pažangiausių funkcijų įvaldytumėte ChatGPT, nepriklausomai nuo jūsų esamos patirties su dirbtiniu intelektu. Mokymų metu ne tik išmoksite pagrindinius principus, bet ir atrakinsite slaptas funkcijas, kurios padidins Jūsų produktyvumą ir kūrybiškumą.

Dirbtuvių metu:

Pagrindinės formulės žinias: Mokysimės, kaip efektyviai užduoti užduotis ChatGPT, siekiant gauti norimus rezultatus. Tai apims viską nuo paprastų receptų pietums iki kūrybinių idėjų socialinių tinklų įrašams.

Išsamų nemokamos versijos aplinkos pristatymą: Susipažinsite su visomis ChatGPT nemokamos versijos galimybėmis, kurios padės jums efektyviau dirbti ir kurti.

Slaptą receptą produktyvumui: Išmoksite, kaip nustatyti ChatGPT funkcijas, kad jis veiktų kaip Jūsų norimas ekspertas be poreikio kiekvieną kartą iš naujo jį "mokyti". Tai sutaupys Jūsų laiką ir leis efektyviau pasiekti norimus rezultatus.

“Triuką” informacijos šaltiniams atskleisti: Parodysiu, kaip naudoti ChatGPT, kad gautumėte ne tik atsakymus, bet ir sužinotumėte konkrečius informacijos šaltinius. (Paneigsiu mitą, kad chatGPT nemokama versija gali pateikti informaciją, surinktą tik iki 2021 m. rugsėjo.) Tai ypač naudinga norint patikrinti informacijos patikimumą.

Įgūdžius sudėtingai informacijai pateikti: Mokysimės, kaip net pačią sudėtingiausią informaciją pateikti savo auditorijai suprantama kalba. Tai yra nepaprastai svarbu tiek švietimo, tiek rinkodaros tikslais.


Po šių mokymų Jūs ne tik geriau suprasite, kaip naudotis ChatGPT, bet ir turėsite praktinių įgūdžių, kurie leis Jums įvairiose situacijose pasiekti geriausių rezultatų. Naudodami pateiktas žinias, galėsite sutaupyti brangų laiką, pagerinti darbo kokybę ir įgyvendinti kūrybiškesnius projektus.

Registruokitės dabar ir pradėkite kelionę iš ChatGPT pradedančiojo į tikrą PRO!

Mokymus ves Indrė Ivinskienė.

Mokymus ves Indrė Ivinskienė.

16 metų dirbu su žmonėmis, stengiuosi juos pažinti, gilinuosi į jų poreikius. Kai man sako: “bet juk čia verslas”, visuomet atsakau, jog visų pirma, čia yra žmonės! Didžioji dalis mėgsta žinojimą, aiškumą ir paprastumą. Dėl to, kad ir kur dirbčiau, kad ir ką daryčiau, visuomet ieškau, kaip supaprastinti, optimizuoti darbus. Kaip iš chaoso paruošti sistemą, žingsnius, išnaudoti technologijas rezultatams gauti.

Mano moto: PROBLEMŲ NĖRA! YRA TIK NEIŠNAUDOTOS GALIMYBĖS!

TOP 3, kuo domiuosi šiandien pati ir dalinuosi:
1. Prekės ženklo ir idealaus kliento gryninimas.
2. Komunikacija, turinio kūrimas, tekstų rašymas.
3. Technologijos, jų pritaikymas ir panaudojimas pirmiems dviems punktams.

Trumpai: esu Indrė, skaitmeninio marketingo strategė, padedanti kurti internetinių svetainių projektus, turinio strategijas ir paruošti patį turinį klientams. Integravusi į savo darbą chatGPT, mano pačios efektyvumas išaugo daugiau nei dvigubai.

Tą žino mažai kas 😉

 • chatGPT viešam naudojimui paskelbtas 2022-11-30
 • Vyras užsiregistravo 2022-12-01
 • Aš pradėjau naudoti 2022-12-02
 • Iki kol atsirado galimybė kurti savo asistentus lengvai ir paprastai su GPT-4 versija (2023 m. spalio mėnesį), ekspertinius PROMPT’us kartu su vyru kūrėme ir testavome patys.

Daugiau apie mane:

 • Verslo internete komunikacijos mentorė (turinio rinkodara)
 • Internetinių projektų architektė ir mentorė
 • Copywriting’o mylėtoja
 • Dirbtinio intelekto įrankių entuziastė
 • Sertifikuota mastermind moderatorė
 • Mokymų lektorė
 • Pradedančių verslų mentorė Inovacijų agentūroje (Marijampolės Spiečiuje)

Man svarbu, kad Tavo kelionė internete būna lengva!

Įvykusių mokymų įrašas.

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
15,00 45,00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra