Dirbtuvių metu:

išsirinksite sau patogų būdą „užkabinti” ir išlaikyti žiūrovą, todėl savo video atrodysite natūraliai ir autentiškai;

paruošite bent 3 variantus visada pasisekančiai kalbos pradžiai;

išmoksite nuo pat pradžios susieti savo kalbą su skaudžiausia Jūsų kliento problema. Tai padės Jūsų žinutei išlikti aktualiai ir girdimai;

praktiškai mokysitės naudoti skirtingus paveikios įžangos būdus;

sužinosite, kaip naudoti paraverbalinius (balso ir kūno) įtakos kanalus, kad sustiprinti savo autentiškumą ir įtaigą.

Mokymus ves Sandrija Kudirkaitė – tarptautinio lygio saviugdos, verslo, pardavimų bei motyvacijos trenerė ir konsultantė, gyvenimo gerovės ekspertė, savo praktikoje naudojanti ne tik naująsias mokymo technologijas, bet ir senovės kultūrų metodus. 

Įgijusi gydytojos išsilavinimą, turėdama 10 metų darbo patirtį, pradinius verslo įgūdžius formavo, atidarydama savo privačią praktiką. Sėkmingai suformavus klientų srautus ir įtvirtinus  aukštą aptarnavimo kokybę, šį verslą pardavė ir pasirinko tarptautinės rinkodaros sritį, kur 10 metų bėgyje puikavosi įmonės geriausiai dirbančių pasaulio profesionalų dvidešimtuko reitinge. 

Asmeninė 15 metų jogos praktika ir Himalajų Sidha Jogos akademijos absolventės žinios padeda derinti modernias mokymo technologijas su senovės kultūrų ir laiko išbandytomis metodikomis, siekiant jautriai ir pagarbiai išlaisvinti žmogaus potencialą. 

Profesinių žinių Sandrija sėmėsi pas tokius garsius pasaulio trenerius ir motyvatorius, kaip T.Harv Eker, Blair Singer, Larry Gilman, Anthony Robins, Joseph McClendon, ne tik mokydamasi , bet ir savanoriaudama jų programose. Tai leido jai detaliai pažinti tarptautinės mokymų industrijos virtuvę. Su kai kuriais iš jų (T. Harv Eker ir Blair Singer) Sandrija išvien dirbo scenoje kaip pagalbinis treneris. Jos profesionalioje sąskaitoje- šie tarptautiniai sertifikatai:

  • „Train The Trainers”
  • „Making The Stage”
  • „Ultimate personal development program”
  • „Guerilla Business Intensive”
  • „Master Facilitator”
  • „Master of Self Expression”
  • „Little Voice Mastery”
  • „DiSC methodology” 

Išskirtinis Sandrijos braižas- ryškūs, gyvi, dinamiški, interaktyvūs mokymai su ypač jautriu ir giliu požiūriu į dalyvį, patiekiant ne tik teorines žinias, bet ir praktinius sprendimus bei motyvaciją veikti nedelsiant.

Per daugiau kaip 25 metus Sandrijos mokymuose ir seminaruose dalyvavo per 80 000 žmonių įvairiose Europos, NVS ir Azijos šalyse. Daugelis jų ir po dešimtmečio įvardina Sandriją kaip reikšmingą jų gyvenimo ir verslo filosofiją formuojančią mokytoją. Jos mokymai- tai unikali gydytojos, verslininkės, jogos mokytojos ir konsultantės sintezė, dovanojanti žmogui kelionę į kongruentų aukštesnįjį save.  

Susitinkame online

vasario 12 d. 19 val.
(negalinčių dalyvauti online lauks įrašas)

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
10.00 45.00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra