Dirbtuvių metu tu:

4 intensyvūs susitikimai kas savaitę, kurių metu tu įsipareigoji veikti, prisiimti atsakomybę ir siekti maksimalių rezultatų.

Mūsų tikslas per 4 savaites parodyti tau, kaip tu gali maksimaliai pasididinti savo pardavimus

Susitikimai vyks su mumis, mentorėmis Inga ir Indre, kurios turi po 20 metų sėkmingų pardavimų patirties ir pačios savo versluose yra ne kartą padvigubinusios ir patrigubinusios apyvartas.

Mes dalinsimės visais įrankiais, kanalais, metodikomis, kurias pačios išbandėm ir kas mums padeda gerinti mūsų pačių pardavimų rezultatus.

Visų 4 savaičių metu turėsi partnerę, kad būtų lengviau vykdyti įsipareigojimus maksimaliai padidinti savo verlso pardavimus.

Tu gausi aiškų ir konkretų veiksmų planą pagal esamą tavo verslo situaciją ir išsikeltus tikslus, kad per pardavimų mentorystės laikotarpį ir po jo žinotum, kokius nuoseklius veiksmus turi atlikti, kad artėtum prie norimų pardavimų.

Parodysime, kaip rasti savo tikslinę AUDITORIJĄ, kaip padidinti savo žinomumą bei pasiekti daugiau potencialių klientų su minimaliu biudžetu.

Sužinosi, kaip ir kur rasti klientų, kaip greičiau ir daugiau uždirbti iš mylimos veiklos.

Sužinosi tau priimtinų pardavimo būdų.

Atskleisime, kaip tavo kuriamą produktą/paslaugą padaryti patrauklią ir išskirtinę rinkai ir už tai gauti norimą pinigų sumą.

Gausite net 12 išbandytų ir tikrai veikiančių patarimų kaip investuojant savo laiką sutaupyti net iki 70% PINIGŲ REKLAMAI.

Parodysime, kaip padėti jiems nupirkti Tavo produktą/paslaugą, kaip išsiaiškinti kliento poreikius, kaip juos išlaikyti.

Pardavimų mentorystė vyks uždaroje fb grupėje, kur gausi užduotis, motyvaciją, palaikymą ir atskaitomybę.

Su tavim bendrausime ir dirbsime mes – Inga ir Indrė.

Su Tavim bendrausime ir dirbsime mes – Inga ir Indrė.
 • Esam sukūrę po keletą skirtingų sėkmingų verslų.
 • Mūsų tikslas – padėti žmonėms pažinti ir pamilti save (vertybes, įsitikinimus), keisti požiūrį į save ir aplinką, atrasti  savo  stiprybes, ugdyti dėkingumą, stiprinti pozityvų mąstymą,  išsiaiškinti  gyvenimo  tikslus ir nukreipti  jų  siekime.
 • Turim po 20 metų sėkmingų pardavimų patirties.
 • Abi esam sertifikuotos koučingo specialistės.
 • Jau daugiau nei 5 metus konsultuojam skirtingus verslus pardavimų, reklamos, plėtros klausimai.
 • Mūsų asmeninėse konsultacijose ir vedamuose mokymuose jau sudalyvavo virš 15000 moterų, kurios sėkmingai kuria ir plėtoja savo verslus.
 • Subūrėm moterų bendruomenę „Sėkminga aš”.
 • Sukūrėm dvi  knygas:
  1. „Verslios moters užrašai”
  2. „Pritrauk svajonių gyvenimą” 397 galingos afirmacijos

Dalinamės savo patirtimi, t.y. ne tuo, ką perskaitėme ar išgirdome, bet ko išmokome ir praktiškai pritaikėme, ką patikrinome ir, kas tikrai veikia.

Susitinkame online
gegužės 2, 9, 16 ir 23 dienomis 19 val.
(negalinčių dalyvauti online lauks įrašai)

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
150,00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra