Ar jau esate susipažinę su ChatGPT-3.5 ir norite žengti dar vieną žingsnį į priekį? Šios dirbtuvės yra sukurtos būtent Jums – mes nukelsime jus į kitą lygmenį, suteikdami išsamias žinias ir praktines įžvalgas apie ChatGPT-4, naujausią ir pažangiausią dirbtinio intelekto versiją.

Patobulinkite savo įgūdžius ir susikurkite asmeninį virtualų asistentą, kuris atitiktų jūsų specifinius poreikius ir padėtų pasiekti dar neregėtą produktyvumą bei kūrybiškumą.

Dirbtuvių metu:

Prisiminsite esminę efektyvių užklausų pateikimo formulę: parodysiu, kaip pateikti klausimus taip, kad „asistentas“ suprastų ir atsakytų į Jūsų sudėtingas užduotis. Net jei praleidote pirmąją mokymų dalį, ši žinutė padės jums susivienodinti žinias su kitais ir suteiks tvirtą pagrindą darbui tolesniam darbui su ChatGPT.

Aiškumą, ar Jums reikia mokamos (GPT-4) versijos, ar pakanka memokamos (GPT-3,5)? Aiškiai suprasite, kokia ChatGPT versija Jums labiausiai tinka. Išnagrinėsime abiejų versijų ypatybe, privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte apsispręsti, kurią naudoti savo projektuose.

Žingsnius, kaip sukurti savo virtualų asistentą su GPT-4: Išmoksite, kaip sukurti asmeninį virtualų asistentą, galintį generuoti turinį pagal jūsų nurodymus ar atlikti kitas užduotis. Tai bus patikimas pagalbininkas tiek kūrybinėje, tiek profesinėje veikloje.

Išmoksite, kaip efektyviai naudotis GPT-4 funkcijomis: atversite naujas duris į failų analizę, vaizdų generavimą su DALL·E 3 ir praplėstas plugin funkcijas. Tai leis dar efektyviau naudotis technologijomis, išlaisvinant naujas kūrybiškumo ir inovacijų sritis.

Įžvalgas apie ateities naujoves: Atskleisiu, kas naujo laukia ChatGPT plėtroje. Su šiomis žiniomis būsite ne tik šiandienos, bet ir rytojaus inovacijų priekyje.

Po šių dirbtuvių jūs ne tik gilinsite savo žinias apie ChatGPT-4 galimybes, bet ir įgysite praktinių įgūdžių, kurie leis jums efektyviai kurti ir valdyti asmeninį virtualų asistentą.

 Tai atvers naujas galimybes tiek jūsų asmeninėje, tiek profesinėje srityse, leidžiant sutaupyti brangų laiką ir pasiekti aukštesnį darbo našumą bei kūrybiškumą.

Registruokitės dabar ir ženkite pirmą žingsnį link dar efektyvesnio ir kūrybiškesnio darbo su GPT-4!

Mokymus ves Indrė Ivinskienė.

Mokymus ves Indrė Ivinskienė.

16 metų dirbu su žmonėmis, stengiuosi juos pažinti, gilinuosi į jų poreikius. Kai man sako: “bet juk čia verslas”, visuomet atsakau, jog visų pirma, čia yra žmonės! Didžioji dalis mėgsta žinojimą, aiškumą ir paprastumą. Dėl to, kad ir kur dirbčiau, kad ir ką daryčiau, visuomet ieškau, kaip supaprastinti, optimizuoti darbus. Kaip iš chaoso paruošti sistemą, žingsnius, išnaudoti technologijas rezultatams gauti.

Mano moto: PROBLEMŲ NĖRA! YRA TIK NEIŠNAUDOTOS GALIMYBĖS!

TOP 3, kuo domiuosi šiandien pati ir dalinuosi:
1. Prekės ženklo ir idealaus kliento gryninimas.
2. Komunikacija, turinio kūrimas, tekstų rašymas.
3. Technologijos, jų pritaikymas ir panaudojimas pirmiems dviems punktams.

Trumpai: esu Indrė, skaitmeninio marketingo strategė, padedanti kurti internetinių svetainių projektus, turinio strategijas ir paruošti patį turinį klientams. Integravusi į savo darbą chatGPT, mano pačios efektyvumas išaugo daugiau nei dvigubai.

Tą žino mažai kas 😉

 • chatGPT viešam naudojimui paskelbtas 2022-11-30
 • Vyras užsiregistravo 2022-12-01
 • Aš pradėjau naudoti 2022-12-02
 • Iki kol atsirado galimybė kurti savo asistentus lengvai ir paprastai su GPT-4 versija (2023 m. spalio mėnesį), ekspertinius PROMPT’us kartu su vyru kūrėme ir testavome patys.

Daugiau apie mane:

 • Verslo internete komunikacijos mentorė (turinio rinkodara)
 • Internetinių projektų architektė ir mentorė
 • Copywriting’o mylėtoja
 • Dirbtinio intelekto įrankių entuziastė
 • Sertifikuota mastermind moderatorė
 • Mokymų lektorė
 • Pradedančių verslų mentorė Inovacijų agentūroje (Marijampolės Spiečiuje)

Man svarbu, kad Tavo kelionė internete būna lengva!

Susitinkame online

balandžio 18 d. 19 val.
(negalinčių dalyvauti online lauks įrašas)

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
10,00 45,00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
33 items Krepšelis
Paskyra