Mokymų metu:

Įgysi vertingų žinių apie efektyvias TikTok marketingo strategijas. Aurelija pasidalins asmenine patirtimi, kaip per vieną mėnesį pasiekė 1000 sekėjų skaičių ir kaip Tu gali efektyviai naudoti šią platformą savo verslo augimui.

Išmoksi, kaip paruošti parduodantį ir įtraukiantį turinį.

Šiame kurse bus pateiktos naujausios TikTok tendencijos ir analizė, kodėl tam tikras turinys tampa populiarus. Tai leis ne tik sekti naujoves, bet ir mokytis, kaip jas pritaikyti savo verslo naudai.

Išmoksi naudoti TikTok įrankius ir funkcijas, kad video atrodytų profesionaliai. Tai suteiks galimybę kurti aukštos kokybės turinį, kuris padidins verslo patrauklumą ir žinomumą.

Kursas padės išmokti, kaip nuosekliai kurti turinį ir palaikyti ryšį su savo sekėjais, užtikrinant aukštą įsitraukimo lygį ir ilgalaikius verslo santykius.

Dar niekada nebuvo taip lengva pakilti į verslo aukštumas nei šiandien su TikTok!
Atraskite, kaip ši platforma gali tapti jūsų verslo raketa į sėkmę.
Šiame kurse išmoksite naudoti TikTok kaip galingą įrankį savo verslo augimui, nuo pat pradžių iki sėkmės viršūnės.
Šie mokymai atskleis, kaip suformuoti parduodantį turinį, kuris atspindi jūsų verslo esmę ir pritraukia tikslinę auditoriją.
Jūs išmoksite sumaniai derinti muziką, vaizdo efektus, kad jūsų TikTok video taptų išskirtiniai.
Išnagrinėsime svarbiausias TikTok tendencijas ir analizuosime, kodėl tam tikri turiniai tampa populiariausi.
Per mokymus pamatysite, kaip efektyviai panaudoti TikTok įrankius ir funkcijas, kad jūsų video būtų ne tik įdomūs, bet ir atrodytų profesionaliai.
Išmoksite, kaip nuosekliai kurti ir palaikyti turinį, užtikrinant pastovų dėmesį ir įsitraukimą jūsų sekėjų tarpe.
Taigi, ar esate pasiruošę išmokti, kaip TikTok gali pakeisti jūsų verslo perspektyvas? Prisijunkite prie mūsų ir leiskite mums parodyti, kaip paversti šią dinamišką platformą jūsų sėkmės šaltiniu!
Kodėl šią informaciją turėtų išgirsti iš Aurelijos?
Aurelija atsako:
“Turiu praktinę patirtį ir sėkmingai taikau TikTok strategijas savo versle, todėl galiu pasidalinti realiais pavyzdžiais ir patarimais”.

Mokymus ves Aurelija Bacevičienė – kokybiškų pokyčių ekspertė.

Jau daugiau nei 10 metų visus savo projektus ir idėjas realizuoju socialinių tinklų pagalba. Ši patirtis leidžia efektyviai išnaudoti šią erdvę savo verslų vystymui, naujų klientų ir pajamų generavimui, idėjų realizavimui, bendravimui ir kūrybiškumo puoselėjimui.

Esu ekologiškos kosmetikos prekės ženklo Moss 9 įkūrėja, vedu socialinių tinklų meistriškumo ir fotografijos kursus, organizuoju moterų sąmoningumo stovyklas, vedu podcast‘us, kuriuose kalbinu aktyvias ambicingas ir verslias moteris. Be to, turiu daugiau nei 15 metų patirtį profesionalioje fotografijoje.

Mano darbas ir aistra socialiniams tinklams yra neatsiejami nuo asmeninio tobulėjimo ir nuolatinio naujovių siekimo. Šios sukauptos veiklų patirtys suteikia pasitikėjimo, kad esu pakankama vesti mokymus ir padėti moterims puoselėti ir auginti savo verslus. Esu ne tik ekspertė, bet ir mentorė, kurios asmeninė sėkmės kelionė įkvepia moteris ryžtis pokyčiams savo gyvenime ir versle. Kiekvienoje savo veikloje, nuo profesionalios fotografijos iki ekologiškos kosmetikos, aš taikau inovatyvias idėjas, kurias noriu perduoti ir Tau. Mano kursuose Tu išmoksi, kaip transformuoti savo verslą, įgalinant kūrybiškumą ir naujausias rinkodaros tendencijas. Moterų sąmoningumo stovyklos atspindi mano požiūrį į asmeninį tobulėjimą kaip svarbią verslo augimo dalį. Dalindamasi savo sėkmės istorijomis, įkvepiu moteris nebijoti iššūkių ir žengti drąsius žingsnius į savo svajonių verslo ateitį.

Per savo karjerą susidūriau su įvairiais iššūkiais, kuriuos įveikiau, ir šios patirtys yra vertingos pamokos, kuriomis noriu pasidalinti su Tavimi. Mano mokymai suteikia ne tik žinių, bet ir praktinę patirtį, kuri padeda pereiti nuo abejonių prie ryžtingų veiksmų. Kartu mes atskleisime Tavo unikalumą ir padėsime verslui išsiskirti iš minios. Esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris, turinti svajonę ir aistrą, gali pasiekti neįtikėtinų aukštumų savo versle. Per savo mokymus suteiksiu būtinus įrankius ir įkvėpimą, kad patikėtum savimi ir išlaisvintum savy tūnantį beribį potencialą. Nes jeigu galiu aš, gali ir Tu!

Susitinkame online

vasario 28 d. 19 val.
(negalinčių dalyvauti online lauks įrašas)

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
10.00 45.00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra