Mokymų metu:

Išmoksi naudoti CapCut programą, kuri padės lengvai kurti ir redaguoti video, kurie išsiskiria ir atkreipia dėmesį.

Sužinosi, kaip sukurti modernius ir vizualiai patrauklius Reels, kurie ne tik atspindi Tavo verslo vertybes, bet ir pritraukia norimą auditoriją, taip padidinant prekės ženklo matomumą.

Išmoksi, kaip parinkti muziką, šriftus ir vaizdus, net neturint savo unikalaus turinio. Pasidalinsiu praktiniais triukais, kaip padidinti turinio patrauklumą ir įsitraukimą.

Sužinosi, kaip kurti profesionaliai atrodančius video, naudojant įvairius redagavimo įrankius ir funkcijas, padėsiančius išsiskirti iš minios.

Šie mokymai suteiks Tau žinių, kaip tą patį vieną sukurtą video turinį adaptuoti įvairioms socialinėms platformoms, tokioms kaip Instagram, Facebook, TikTok, YouTube.

Išmoksite paprastai kurti ir redaguoti video, naudodamiesi CapCut programa, pradedant nuo pagrindų iki patobulintų technikų.
Sužinokite, kaip sukurti stilingą, šiuolaikišką Reel, kuris atspindėtų jūsų verslo vertybes ir pritrauktų auditoriją.
Mokymuose išmoksite, kaip efektyviai parinkti muziką, šriftus ir vaizdus, net jei neturite savo unikalaus turinio, siekiant padidinti turinio patrauklumą. Aptarsime, ką svarbu žinoti kuriant „stories“, ir kodėl jie tapo tokie populiarūs socialinėse medijose.
Išmoksite, kaip kurti originalų ir unikalų turinį, išryškinantį jūsų asmeninį ar verslo brand’ą.
Pateiksime praktinius triukus ir efektus, kurie padidina įsitraukimą ir padeda jūsų turiniui išsiskirti.
Mokymai padės suplanuoti jūsų turinio kūrimo strategiją, kad būtų užtikrintas nuoseklus ir įdomus turinys jūsų sekėjams.
Aptarsime, kaip naudoti skirtingus video redagavimo įrankius ir funkcijas, siekiant sukurti profesionaliai atrodančius video.
Išmoksite, kaip adaptuoti video turinį skirtingoms platformoms, tokioms kaip Instagram Reels, Facebook Stories ir kt., kad maksimaliai išnaudotumėte kiekvienos platformos galimybes.

Kodėl šią informaciją turėtumėte išgirsti iš Aurelijos?
Aurelija sako: “Mano patirtis socialinės medijos video kūrime ir redagavime, naudojant įvairias platformas nuo CapCut iki Instagram Reels, suteikia man unikalią perspektyvą ir praktinius įgūdžius, kuriuos noriu perduoti jums, kad galėtumėte sukurti ne tik įtraukiantį, bet ir profesionaliai atrodantį turinį”.

Mokymus ves Aurelija Bacevičienė – kokybiškų pokyčių ekspertė.

Jau daugiau nei 10 metų visus savo projektus ir idėjas realizuoju socialinių tinklų pagalba. Ši patirtis leidžia efektyviai išnaudoti šią erdvę savo verslų vystymui, naujų klientų ir pajamų generavimui, idėjų realizavimui, bendravimui ir kūrybiškumo puoselėjimui.

Esu ekologiškos kosmetikos prekės ženklo Moss 9 įkūrėja, vedu socialinių tinklų meistriškumo ir fotografijos kursus, organizuoju moterų sąmoningumo stovyklas, vedu podcast‘us, kuriuose kalbinu aktyvias ambicingas ir verslias moteris. Be to, turiu daugiau nei 15 metų patirtį profesionalioje fotografijoje.

Mano darbas ir aistra socialiniams tinklams yra neatsiejami nuo asmeninio tobulėjimo ir nuolatinio naujovių siekimo. Šios sukauptos veiklų patirtys suteikia pasitikėjimo, kad esu pakankama vesti mokymus ir padėti moterims puoselėti ir auginti savo verslus. Esu ne tik ekspertė, bet ir mentorė, kurios asmeninė sėkmės kelionė įkvepia moteris ryžtis pokyčiams savo gyvenime ir versle. Kiekvienoje savo veikloje, nuo profesionalios fotografijos iki ekologiškos kosmetikos, aš taikau inovatyvias idėjas, kurias noriu perduoti ir Tau. Mano kursuose Tu išmoksi, kaip transformuoti savo verslą, įgalinant kūrybiškumą ir naujausias rinkodaros tendencijas. Moterų sąmoningumo stovyklos atspindi mano požiūrį į asmeninį tobulėjimą kaip svarbią verslo augimo dalį. Dalindamasi savo sėkmės istorijomis, įkvepiu moteris nebijoti iššūkių ir žengti drąsius žingsnius į savo svajonių verslo ateitį.

Per savo karjerą susidūriau su įvairiais iššūkiais, kuriuos įveikiau, ir šios patirtys yra vertingos pamokos, kuriomis noriu pasidalinti su Tavimi. Mano mokymai suteikia ne tik žinių, bet ir praktinę patirtį, kuri padeda pereiti nuo abejonių prie ryžtingų veiksmų. Kartu mes atskleisime Tavo unikalumą ir padėsime verslui išsiskirti iš minios. Esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris, turinti svajonę ir aistrą, gali pasiekti neįtikėtinų aukštumų savo versle. Per savo mokymus suteiksiu būtinus įrankius ir įkvėpimą, kad patikėtum savimi ir išlaisvintum savy tūnantį beribį potencialą. Nes jeigu galiu aš, gali ir Tu!

Susitinkame online

kovo 13 d. 19 val.
(negalinčių dalyvauti online lauks įrašas)

Tavo ateitis bus tokia, kokią pati susikursi!
Atėjo laikas imtis veiksmų!
10,00 45,00
Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra