ELVYRA KUDREŠOVIENĖ

Esu finansų konsultantė, besimėgaujanti keturių anūkų draugija

Mano patirtis versle: 25 metus sėkmingai vysčiau viešojo maitinimo verslą. Gal tai nebuvo pati mėgstamiausia mano veikla, bet buvo sukurtos dešimtys darbo vietų ir verslas generavo nemenkas pajamas. Pardavus šį verslą pasukau pelningesnio – statybų verslo link. Veiklą vykdėme EU. Vėl gi, sukurtos dešimtys darbo vietų, generuojamos didelė pajamos. Bet ir tai buvo ne tai, ko norėjo mano širdis. Todėl, galų gale pasirinkau sau mieliausią užsiėmimą – dabar vykdomą finansinį konsultavimą. Finansinio raštingumo kėlimas suteikia pilnatvės ir leidžia generuoti dideles pajamas

Kasdien kalbuosi su žmonėmis apie pinigus. Sutinku daugybę moterų, kurios nedrįsta pradėti dirbti sau. Bijo iššūkio būti pati sau bose, pavaldine ir vadybininke.

Kadangi pati neesu dirbusi pagal darbo sutartį, sukaupiau daug asmeninės patirties, kaip auginti ir vystyti  verslą ir būti savo laiko šeimininke. Pribrendo metas pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su kitomis moterimis. Padrąsinti, paimti už rankos ir leisti patikėti savimi – imtis veiksmų, nešančių pajamas, čia ir dabar, neatidėliojant.

Pastebėjau, kad moterys turi talentą  įtikinti save – geriau negyvensiu.. dideli tikslai ne man.. aš neturiu tos gyslelės.. kitos už mane geresnės..

Ir profesionaliai moka netikėti savo svajonėmis

Mano tikslas – padėti kiekvienai moteriai patikėti savimi ir nuosekliai siekti savo svajonės, kokia ta svajonė nepasiekiama jai atrodytų

Asmeninė FB paskyra:

https://www.facebook.com/elvyra.kudresoviene/

Veiklos IG paskyra:

https://www.instagram.com/finansu_baba/

Veiklos FB paskyra:

https://www.facebook.com/pinigu.baba/

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra