INGRIDA MICKEVIČĖ

LABAS! Esu Ingrida! Laiminga dviejų vaikų mama ir prekinio ženklo MUILO VIRTUVĖ įkūrėja ir puoselėtoja. Šiuo metu, kai rašau šį tekstą, esu pakeliui iš samdomo darbo į mylimą veiklą. MUILO VIRTUVĖ gimė iš didelio poreikio kurti ir duoti. Niekada nelankiau jokių su muilo gamyba susijusių kursų Viskas, ką šiandien randate MUILO VIRTUVĖJE yra nuoseklaus ir kryptingo darbo rezultatas. Visas žinias ir patirtį sukaupiau savarankiškai: daug skaitydama, gilindamasi, klausinėdama, mokydamasi ir bendraudama su bendraminčiais. Sukauptomis žiniomis apie muilo gamybą intensyviai dainuosi įvairiose stovyklose, moterų susibūrimuose  bei individualiuose mokymuose.

Kiek save atsimenu visada buvau veikli, aktyvi ir nuolat alkana žinių. Jaučiu nuolatinį poreikį pažinti, suprasti, mokytis ir plėsti savo žinias. Auginti save kaip asmenybę ir kaip verslią, aktyvią moterį. Svajoju dirbti darbą, kuris būtų nepririštas prie mano buvimo vietos ir dėliotis savo darbų grafiką bei jo intensyvumą pagal savo poreikius.

Visi šie troškimai ir svajonės atvedė mane į MENTORĖS.LT veiklių moterų klubą SĖKMINGA AŠ. Čia būdama, aš ne tik labai paaugau pati, bet ir išauginau savo veiklą iki neregėtų aukštumų. Ir tuo pačiu pajutau begalinį poreikį savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalintis su kitomis moterimis.

Noriu įkvėpti moteris siekti savo tikslų ir svajonių. Būti jų mentore ir vedle šiame kelyje. Motyvuoti jas, kai joms nusvyra rankos ir padėti rasti sprendimus, kai jos jaučiasi įstrigusios. Noriu būti joms pavyzdžiu ir  parodyti, kad gerai uždirbti iš mylimos veiklos ir mėgautis tuo, ką darai, yra įmanoma.

Asmeninis profilis: Ingrida Mickevičė

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra