Blog

INGRIDA MICKEVIČĖ

LABAS! Mano vardas Ingrida! Esu laiminga dviejų vaikų mama. Esu veikli, aktyvi ir nuolat alkana žinių. Mėgstu aktyvų gyvenimo būdą. Tuo pačiu jau kelis metus mokausi gyventi lėtai ir šiuo metu sąvoka #slowlife mano gyvenime įgavo apčiuopiamą reikšmę. Apie tai dalinuosi savo Instagram paskyroje @nenustok_judėti

Jaučiu nuolatinį alkį tobulėti, mokytis, plėsti savo žinias, bendrauti, dalintis. Dievinu knygas, pozityvias kompanijas, keliones ir su jomis susijusias patirtis. Labai daug judu. Judėjimas man padeda surinkti save, nuraminti protą, atstatyti energiją, kuri man tokia reikalinga, ir palaikyti emocinę bei fizinę sveikatą.

Šiemet suėjo 11 metų, kai gimė mano MUILO VIRTUVĖ. Ji nėra mano vienintelė veikla, bet neabejotinai yra mano meilė. MUILO VIRTUVĖ gimė iš didelio poreikio kurti ir duoti. Niekada nelankiau jokių su muilo gamyba susijusių kursų Viskas, ką šiandien randate MUILO VIRTUVĖJE yra nuoseklaus ir kryptingo darbo rezultatas. Visas žinias ir patirtį sukaupiau savarankiškai: daug skaitydama, gilindamasi, klausinėdama, mokydamasi ir bendraudama su bendraminčiais. Sukauptomis žiniomis apie muilo gamybą intensyviai dainuosi įvairiose stovyklose, moterų susibūrimuose  bei individualiuose mokymuose.

Pagal profesiją esu marketingo specialistė. Ir nors jau daug metų tiesiogiai nedirbu šio darbo, įgytos žinios man puikiai pasitarnauja mano visose veiklose. Nesenai, norėdama įprasminti sukauptas žinias šioje strityje, ėmiausi naujos veiklos – padedu verslams administruoti socialinius tinklus ir auginti savo prekinį ženklą socialinėje erdvėje.

Artimiausioje ateityje svajoju dirbti darbą, kuris būtų nepririštas prie mano buvimo vietos, todėl intensyviai mokausi naujų dalykų. Jaučiu begalinį poreikį savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalintis su kitomis moterimis. Noriu įkvėpti moteris siekti savo tikslų ir svajonių. Būti jų mentore ir vedle šiame kelyje. Motyvuoti, kai joms nusvyra rankos ir padėti rasti sprendimus, kai jos yra įstrigusios. Noriu būti joms pavyzdžiu ir parodyti, kad gerai uždirbti iš mylimos veiklos ir mėgautis tuo, ką darai, yra įmanoma.

MUILO VIRTUVĖ  e-shop:

https://www.muilovirtuve.lt/44-ranku-darbo-muilas

MUILO VIRTUVĖ FB puslapis:

https://www.facebook.com/tikrasmuilas

MUILO VIRTUVĖ IG profilis:

https://www.instagram.com/muilo_virtuve

NENUSTOK JUDĖTI IG profilis:

https://www.instagram.com/nenustok_judeti

Asmeninis profilis: Ingrida Mickevičė

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra