Blog

JOLITA POCEVIČIENĖ

Sveiki!

Aš, Jolita, prekinio ženklo „Kilputės pieva“ įkūrėja ir siela.
Beprotiškai myliu gyvenimą, savo šeimą, artimuosius ir visus mane supančius gerus žmones. Tačiau ypatingą meilę jaučiu savo kūrybai. Be jos būtų sunku, nes tai daugiau nei darbas! Mano kūryba yra apie mane, apie mano energetiką, jauseną, gyvenimo matymą, santykį su gamta ir dar daugiau…


„Kilputės pieva“ gimė prieš 10 metų, kai po didelių gyvenimo audrų stojo ramybė, kai širdies tuštumą užpildė mano vyras Ovidijus ir šeimoje gimė antra dukra. Buvau apsupta tikėjimo ir palaikymo, pradėjau skleistis kaip moteris ir menininkė.
Pirmieji „Kilputės pievos“ žingsniai buvo maži, bet su dideliu tikėjimu. Mano kūryba žmonių buvo sutikta su nuoširdžiu džiaugsmu ir susižavėjimu. Laikas, kai pristatydavau savo dirbinius mugėse buvo ypatingas! Žavėjimasis mano dirbiniais, jų tikroviškumu, energetika, šypsenų pasidalinimai ir pokalbiai su klientėmis išliko iki šiol, tai užima svarbią vietą mano širdyje.
Į ką šiandien užaugo „Kilputės pieva“ yra mano didelio, kryptingo darbo rezultatas. Esu visiška savamokslė, degiau aistra susipažinti su polimeriniu moliu, jo savybėmis, galimybėmis ir tas skatino mane judėti pirmyn, daug domėtis, skaityti, bandyti, klysti ir mokytis. Nūdienai savo sukauptomis žiniomis bei patirtimi noriai dalinuosi su kitais, vedu polimerinio molio mokymus.
Įvairiapusiška patirtis, sukaupta kuriant ir vystant tris skirtingus verslus, dalyvavimas moterų klubuose, renginių organizavimas, suteikė galimybę jau penktus metus mentoriauti moterims, kurios nori pradėti, vykdo ir siekia auginti savo veiklas (verslus).
„Kilputės pieva“ yra unikalūs papuošalai skirti stilingoms, gamtą ir save mylinčioms moterims, siekiančioms gyventi jaukioje harmonijoje.
Klube „Sėkminga Aš“ augu dar labiau! MasterMind grupės, mokymai su savo srities profesionalais, tiesiog neleidžia sėdėti vietoje. Moterų bendrystė, atmosfera susitikimų metų nutolina nuo kasdienių rūpesčių ir „užaugina sparnus“ veikti.

EL.PARDUOTUVĖ
https://kilputespieva.lt/

FACEBOOK PUSLAPIS
https://www.facebook.com/Kilputespieva/

INSTAGRAM PASKYRA
https://www.instagram.com/kilputespieva.lt/

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra