Blog

JURGITA BRUŽIENĖ

Esu Jurgita ir pagal specialybę galėčiau būti buhalterė arba vadybininkė, tačiau nieko panašaus gyvenime nesu dirbusi. Nors šios žinios ne kartą pravertė.

Visada mane domino gražūs daiktai, jų paieškos ir kaip jais dekoruoti namus. Tad ūgtelėjus vaikams ryžausi pradėti namų dekoro daiktų prekybą. Nėriau į šią veiklą neturėdama žinių ir patirties, bet vadovavausi principu „darai ir mokaisi”. O mokytis ir susidurti su įšūkiais tenka kasdien ir jie nebuna labai lengvi ar malonūs, bet vidumi jaučiu, kad tai man įdomu ir augina kaip verslinikę ir moterį.

Vis labiau jaučiu, kad einu tinkama kryptimi, nes viskas man įdomu ir noriu vis daugiau išmokti.

Viską pradėjau daryti iš pajautimo ir suvokimo per savo prizmę kas man gražu, tai siūlau ir žmonėms, bet norėčiau turėti daugiau patirties ir profesionalių žinių, kurios ateina su patirtimi ir noru augti savo srityje. Tikiuosi vieną dieną save pristatyti kaip vieną stipriausių namų dekoro daiktų pardavėjų ir specialisčių. Svajoti reiki drąsiai ir garsiai, tai taip ir darau.

Mentorėms noriu padėkoti už profesionalius patarimus ne tik susitikimų metu, bet ir iškilus klausimams bet kuriuo metu. Be Mentorių pagalbos ir palaikymo turbūt šio prisitatymo ir nerašyčiau.

Su Jų pagalba suradau specialistus, kurie padeda kurti internetinę parduotuvę. Jos visada dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis ir tai gauntu nemokamai.

Šiuo metu mentorių suburtoje moterų bendruomenėje ne tik gaunu žinių, palaikymo, bet ir suradau galima sakyti draugių, su kuriomis pabandraujame ne tik susitikių metu, bet ir po jų.

Ačiū Ingai ir Indrei už pažintį, nes tašką kur dabar esu be jų paskatinimų veikti, nebijoti ir kaip tai daryti kaži ar būtų pavykę pasiekti.

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra