Ką svarbaus mums reikėtų žinoti apie viešąjį kalbėjimą ir kaip kalbėti, kad Tave išgirstų?

Interaktyvūs mokymai tema: Ką svarbaus mums reikėtų žinoti apie viešąjį kalbėjimą ir kaip kalbėti, kad Tave išgirstų?

 Kiekvienam iš mūsų tenka susidurti su šiuo svarbiu klausimu kaip užmegzti dialogą, kad tave norėtų išklausyti ir kokius efektyvius komunikacijos žingsnius žengti, auginant pasitikėjimą kitų akyse. Aš pati dirbanti verslo plėtros ir mokymų srityje su šiuo klausimu susiduriu gana dažnai. Tai apima daugybę faktorių, visgi vienas svarbiausių ir, ko gero pagrindinių yra baimė inicijuoti pokalbius. Šiais mokymais siekiu įnešti sąmoningumo šiame procese idant žmonės jaustųsi laisvai, pasitikinčiai ir motyvuoti komunikuoti su įvairaus tipo žmonėmis – verslo aplinkoje ir gyvenime.

 Potemės:

  • Baimės anatomija ir kaip ji įtakoja mūsų bendravimą su kitais. Kokios technikos ir metodai padeda ją sumažinti?
  • Kaip kalbėti, kad Tave išgirstų? Efektyvaus prisistatymo žingsniai pristatant save ar savo paslaugą/produktą.
  • Kas yra mūsų auditorija ir kokie jos lūkesčiai? Praktika: 1 minutės lifto kalba ir tolimesnis aptarimas su grupe
  • Klausimų ir atsakymų sesija / praktinės užduotys.

Metodikos ir principai:

Mokymams taikau įvairias metodikas, kaip antai neuroedukaciją, 1 minutės „Lifto kalbą“ (angl. “Elevator pitch“) ir tolimesnį aptarimą su grupe. Apskritai, siekiu interaktyvumo ir aktyvaus dalyvavimo iš auditorijos ir siekiu sukurti tam tikrą grupės dinamiką. Taip pat, ruošdamasi mokymams niekada nepamirštu Robin Sharmos pateikto principo: „Genialumas paprastume“, nes siekiu sudėtingus dalykus pateikti paprastai, pasitelkiant mokslinius faktus ir praktinius pavyzdžius.

 Apie mane:

GIEDRĖ GRIŽAITĖ – sertifikuota lektorė, buvusi aktyvi narė ir Baltijos regiono direktorė tarptautinėje viešojo kalbėjimo ir lyderystės organizacijoje „Toastmasters International”, 2016 – 2023 metais.

Iki šiol turiu pravedusi viešojo kalbėjimo mokymus organizacijose, kaip antai: „Vyriausybės Strateginės Analizės Centras (Strata)“, „Mokymų Akademija” (pristatymas apie vieš. kalbėjimo baimes Covid metu, online), „BNI Memel Verslo Klubas“ (efektyvaus prisistatymo žingsniai, gyvai, ), „Kauno Kolegija“ (vieš, kalbėjimo mokymai studentam, online), „Senoji Baldinė” (komunikacija pardavimuose, online), „Kretingos veiklių moterų klubas” (verslo prisistatymo žingsniai per 1 minutę, gyvai).

Prieš tris metus įkūriau Lyderystės Mokymų Platformą (angl. „Leadership Training Platform“) kur vedu mokymus bei seminarus su lyderystės ekspertais virtualioje erdvėje. Taip pat, dirbu verslo plėtros bei pardavimų srityje su tikslu pritraukti klientus iš Skandinavijos šalių.

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra