KAIP ĮVAIZDIS GALI PASITARNAUTI TAVO VERSLUI?

Jeigu tu pristatinėji savo veiklą socialinėje erdvėje, kalbi apie savo paslaugą ar produktą, rodai save, dalyvauji konferencijose, verslo susitikimuose, dalyvauji fotosesijose, reguliariai tau reikia naujų nuotraukų pristatant save ar savo produktus – turbūt susidūrei su klausimu – kaip rengtis? Kokį drabužių derinį pasirinkti? Spalvą? Kokius aksesuarus pasirinkti?

Dažnai šiuos klausimus išsprendžiame intuityviai, tačiau nebūtinai taip, kaip geriausiai galėtume. Ypatingai todėl, kad šiandien gyvename laikais, kai klientų sprendimus lemia ryšys su prekės ženklu, ir su jam atstovaujančiais žmonėmis. Įvaizdis yra vienas iš komponentų padedantis sukurti pasitikėjimą Jumis ir taip auginantis ryšį su klientu.

Per keturis susitikimus padėsime išsigryninti koks įvaizdis labiausiai atspindėtų Jus ir būtų ta sudedamoji dalis, kuri papildo ir padeda Jūsų komunikacijai. Gerai parinktas stilius ir įvaizdis gali tapti puikiu, pastiprinančiu įrankiu versle. Todėl šių mokymų tikslas:

– įkvėpti skirti dėmesio savo įvaizdžiui
– perteikti visas pagrindines žinias, kaip pačiai sudėlioti drabužių derinius
– suteikti įdomias praktines užduotis, kad įgytumėte realios patirties
– parodyti, kad stiliaus formavimas yra įdomus ir smagus procesas!

Susitikimų temos:
1. „Viskas prasideda nuo vizijos” – gegužės 9d. 12h
2. „Viskas ką turi žinoti apie stiliaus formavimą. Bazinės žinios.” – gegužės 16d. 12h
3. „Dažniausiai daromos klaidos” – gegužės 23d. 12h
4. „Praktiniai reikalai. Klausimai-atsakymai” –  gegužės 30d. 12h

APIE MUS:

Esam stilistės Donata Maldonytė ir Marina Paškevičienė – jau 12 metų dirbančios šioje srityje. Mūsų patirtis prasidėjo vystant savo drabužių prekinį ženklą (TRIBE by Marina&Donata), dirbant su žurnalų („LAIMA”), reklamų fotosesijomis. Šešis metus dirbome LRT televizijoje formuojant įvaizdį, tokioms laidoms, kaip: „Labas rytas, Lietuva”, „Teisė žinoti”, „Stilius”, „Durys atsidaro”, „Dainų dainelė” ir daug kitų.

Pastaruosius metus praleidome kuriant asmenines stiliaus kapsules ir dirbant tv projektuose.

Žinome, kokią įtaką turi tinkamai parinktas įvaizdis. Ne kartą matėme, kaip žmonės „sužydėdavo” fotosesijų metu, nes pagaliau skirdavo dėmesio savo stiliui. Norime visu tuo ir žiniomis pasidalinti su Jumis, kad padėtume kiekvienai labiau pasitikėti savimi!

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra