Mums rūpi Tu ir Tavo verslas, todėl sukūrėme šią knygą, į kurią sudėjome viską, kas svarbiausia verslo pradžiai. Pateikėme susistemintą, apibendrintą, mūsų praktikoje, vedamų konsultacijų bei verslumo mokymų patikrintą informaciją.

Ką rasi šioje knygoje?

Knygoje gausu užduočių, kurias atlikdama Tu:

Išsigryninsi savo verslo idėją, bei išsikelsi pamatuojamus tikslus

Sugebėsi išsirinkti pelningiausią svajonių verslo produktą/paslaugą, atrasi savo tikslinį klientą.

Sužinosi kaip efektyviai pozicionuoti savo verslą skaitmeninėje erdvėje ir išsiskirti iš konkurentų

Gausi aiškų veiksmų planą nuo ko pradėti kurti verslą

Sužinosi kaip kurti sėkmingą, parduodantį prekinį ženklą

Sužinosi ribojančių įsitikinimų keitimo sistemą, kurią galėsi pritaikyti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime

Atrasi būdus, kaip kovoti su vidiniais tarakonais

Sužinosi efektyvią sistemą, kurios pagalba programuosi protą verslo sėkmei ​

Suprasi, ko tikrai nori

Ugdysi pasitikėjimą savimi

Išmoksi DRĄSIAI svajoti

Kodėl verta?

Dirbdama su šia knyga sutaupysi laiko ieškodama naudingos informacijos, tad verslo kūrimo procesas bus daug greitesnis.

Joje daug vietos užrašams, kad visą informaciją apie savo svajonių verslą turėtum vienoje vietoje.

Knyga suskirstyta skyriais taip, kad būtų patogu ja naudotis, o atlikdama užduotis žingsnis po žingsnio artėsi savo svajonių verslo link.

ATSILIEPIMAI

ATSILIEPIMAI

Asta

Labai džiaugiuosi, kad įsigyjau knygą ”Verslios moters užrašai”. Dabar pradėjau tikėti, kad man tikrai pavyks sukurti svajonių verslą ir tą padaryti lengvai ir greitai. Ačiū Jums už knygą. Ji man neįkainojama :)

Rita

Inga ir Indre, noriu Jums padėkoti už knygą. Ji man atvėrė akis, kad kurti verslą galima lengvai ir su malonumu. Jau pradėjau keltis tikslus ir judėti pirmyn. Dabar tiksliai žinau ko nori ir kaip tai pasieksiu.

Lina

Merginos, ačiū JUMS :) Esu labai labai laiminga, kad draugė rekomendavo įsigyti šią knygą :) Gavau labai daug naudingos informacijos nuo ko pradeti, kas svarbu, kaip keltis tikslus, ką svarbu žinoti apie konkurentus ir t.t. Knyga labai vertinga ir naudinga ir ją galiu drąsiai rekomenduoti visoms moteris.

Gabija

Jeigu galvoji apie verslą, tai turi įsigyti šią knygą. Ji padės išsikelti tikslus, žingsnius, padės išsiaiškinti kas bus tavo klientas, atsakysi kaip save pozicionuosi ir dar daugybę informacijos ir užduočių. Didžiausios rekomendacijos.

Monika

Knygą isigyjau prieš mėnesį ir ji jau perskaityta ir visos užduotys padarytos :) Dabar žaibo greičiu judu į priekį ir kuriu savo verslą. Ačiu Jums už knygą ir visokeriopą pagalbą, už visus atsakymus ir patarimus.

Ligita

Šią knygą įsigyjau norėdama pereiti nuo hobio į verslą ir man puikiai sekasi, tai įgyvendinti. Manau tiek daug padariusi per tokį trumpą laiką tikrai nebūčiau, jeigu ne ši – nuostabi knyga. Ačiū už galimybę ją įsigyti.

Rūta

Aš esu MLM verslo atstovė, įsigijusi šią knygą labai stipriai išjudėjau pirmyn. Išaugo pasitikėjimas savimi ir savo komanda. Pradėjau drąsiai svajoti ir tikėti, kad man pavyks labai daug uždirbti iš mylimos veiklos. Dar labaiu pradėjau tikėti produktu ir nebegasdina konkurentai. Knygą rekomenduoju visoms, kurios kuria MLM verslus.

Simona

Knyga man tapo tikras atradimas. Dabar aiškiai žinau ko noriu ir kad man tikrai pavyks. Jau po truputi pradėjau kurti verslą ir sutaupau labai daug laiko, nes viską randu knygoje. Taip pat kelis kartus rašiau autorėms ir klausiau jų patarimų, kurie mane dar labiau išjudino ir privertė nustoti atidėlioti.

Asta

Knyga galiu rekomenduoti kiekvienai, kuri svajoja pradėti kurti verslą ar uždirbti iš mylimos veiklos. Joje radau viską kas man padeda siekti savo svajonių.

Roberta

Jau seniai ieškojau kažkokios panašios knygos, bet nieko nerasdavau. Norėjau, kad tai būtų moteriška su pajautimu ir lengva. Ir labai džiaugiuosi, kad radau šią knygą. Jos dėka pagaliau pradėjau vystyti mylimą veiklą ir iš jos uždirbti.

Dovanos perkantiems

50 afirmacijų Jūsų verslo sėkmei

50 afirmacijų Jūsų verslo sėkmei

Afirmacijų – pozityvių teiginių naudojimas padeda nutraukti ir pakeisti neigiamas mintis ir įsitikinimus.

Jūsų mintys ir veiksmai yra galingas derinys kelyje link Jūsų tikslų. Kiekvieną dieną skirkite laiko, kad galėtumėte rašyti ar kartoti savo pozityvius teiginius. Afirmacijų kartojimas – savitaiga – vienas geriausių būdų tikėjimui savimi stiprinti.

20 motyvuojančių mobilaus telefono užsklandų

20 motyvuojančių mobilaus telefono užsklandų

Kad pokyčiai ateitų greičiau sukūrėme mobilaus telefono ekrano užsklandas, kurios veiks kaip afirmacijos.

Kiekvieną kartą paėmusi telefoną į rankas perskaitysi motyvuojantį priminimą, kuris stiprins pasitikėjimą savimi. Kartojant / skaitant afirmacijas kiekvieną dieną Tu tiesiog programuosi save sėkmei!

Verslios moters užrašai PDF formatu (vertė € 29,99)

+

50 afirmacijų jūsų verslo sėkmei

+

20 mobilaus telefono užsklandų

€14,99