Miglė Riepšienė

Miglė Riepšienė – teisininkė, kuri jau virš 10 metų dirba su solo, smulkiu ir vidutiniu verslu. Miglė yra įgijusi Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį Lietuvoje, o po jo gilino savo žinias Europos ir tarptautinio verslo teisės studijose Prancūzijoje.

“Esu sukaupusi patirtį verslo ginčuose teismuose ir ikiteisminėse stadijose ir šiai dienai visa savo darbinę veiklą esu nukreipusi ne į “gaisų” gesinimą nutikus ginčams ar valstybinėms institucijoms “pasibeldus į duris”, o į teisinių saugiklių verslui uždėjimą bei prevencines verslo konsultacijas teisiniais ir mokestiniais klausimais.” – sako Miglė.

Miglė padeda verslams susidoroti su kasdieninėmis teisinėmis problemomis ir veiklą vykdyti efektyviau. Į ją galite kreiptis dėl konsultacijų verslo/veiklos formos pasirinkimo bei mokesčių klausimais, įvairiausių sutarčių, asmens duomenų apsaugos, el. parduotuvės dokumentų parengimo, įmonių steigimo bei pertvarkymo, prekių ženklų registravimo ir kitais jūsų verslui aktualiais teisiniais ir mokestiniais klausimais.

Taip pat, Miglė aktyviai komunikuoja Instagram, Facebook ir Linkedin platformose, kuriose dalinasi naudinga teisine ir mokestine informacija bei įžvalgomis smulkiam verslui. Kviečiame pasekti.

Instagram – https://www.instagram.com/migle_riepsiene
Facebook – https://www.facebook.com/teisininke.migle.riepsiene
Linkedin – https://www.linkedin.com/in/migl%C4%97-riep%C5%A1ien%C4%97-474aaa267/

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
37 items Krepšelis
Paskyra