Blog

Pati nuostabiausia moteris – tu

Nei viena mūsų neesame idealios (beje, o kas tą idealą sugalvojo, ar tik ne mes pačios?), bet mes esam unikalios, kiekviena iš mūsų esam nepakartojama ir vienintelė, kitos tokios niekada nebuvo ir niekada nebus! Visuomet bus kažkas, kažkokia detalė, kuri mus išskirs iš minios. Ar verta būti tokia kaip ta kita moteris? Gal geriau būti savimi, savitai gražia? Visiems neįtiksi, nepatiksi. Jei tik pakeistum požiūrį, jei tik pabandytum pamatyti save naujom akim….pažvelk: veidrodyje matai ją – tą pačią nuostabiausią moterį, kurią tik galėjo sutverti gamta! O jei prie viso to pridėsi dailią suknutę, odos spalvą pabrėžiantį lūpų dažą, plaukus suriši tik tau tinkančiu būdu…vualia (voila, pranc.)…Tu pati nuostabiausia!

Pakanka suvokti, jog tu papuoši viską, ką apsirengsi, kuo pabrėši savo veido bruožus. Būtent….mes puošiam viską, kas tik paliečia mūsų kūną, odą, plaukus, o ne atvirkščiai! Mūsų kūno kvapas leidžia atsiskleisti kvepalams būtent taip ir ne kitaip…jei tais pačiais kvepalais pasikvėpintų tavo draugė ar sesuo…ji kvepėtų visaip kitaip! O jei tą pačią suknutę užsivilktų panašios figūros moteris…jos abi atrodytų visiškai kitaip!

Kartais mes taip priprantam prie tam tikrų detalių, jos tiesiog suauga su mūsų kūnu. Turbūt teko ne kartą girdėti….“jaučiuosi nuoga jei pamirštu: pasikvėpinti, pasidažyti lūpas, įsiverti auskarus….“. Na, visame kame turi būti saikas, o jo pojūtis irgi yra savitas. Bet viena man tikrai aišku….verta, tikrai verta puoštis! Nenustok to daryti. Tai taip moteriška. Drįsčiau pridurti, jog puoštis verta visur ir visada. Kai pati save padailini, kai apsirengi tai, kas tau šiandiena patinka ir tinka…jautiesi daug geriau. Jei gerai savijautai pakanka tiek nedaug, tai kodėl gi nedaryti to nuolat? Jei tai darysi nuolat – visas procesas bus daug greitesnis ir paprastesnis, jau būsi įgudusi „puošeiva“ arba…tiesiog tau bus paprasta būti moterimi (ir ne vien tik dėl šių nuolat tobulinamų dalykų). Ir jei pasidažiusi lūpas raudonai stovėsi eilėje prie parduotuvės kasų, ar namuose šokio ritmu valysi dulkes – tu būsi ta vienintelė ir nepakartojama, išskirtinė ir moteriška!

Volungė

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra