Blog

Tu gimei moters kūne

Tu aiškiai suvoki, jog esi ne vyras, bent jau fiziologiškai. Aiškiai suvoki, jog tavo emocinis pasaulis kiek kitoks, nei vyrų; tavo logika – kiek kitokia nei vyrų; tavo prioritetai – kiek kitokie nei vyrų (galima būtų tęsti be galo….). Tau dažnai gali atrodyti, jog tavo fizinis kūnas gal ir yra silpnesnis…bet kažkodėl fizinį skausmą jis ištveria daugiau nei vyras. Ar susimąstei: kodėl? Gal todėl, jog moteris turi kažką iš gamtos, kažką stipresnio; dėl ko mūsų prigimtis tiesiog reikalauja būti stipriai – tiek fiziškai, tiek emociškai. Spėju, jog tai susiję su neįkainojama dovana – motinišku instinktu. Tačiau ne visom tai lemta patirti… ir jei ne, kodėl tos stiprybės nepanaudojus savo vidinės moters auginimui? Ir beveik esu visiškai įsitikinus, jog mums neduodama daugiau išbandymų ar naštos (taip kaip mes tai suprantam), nei galime ištverti. Vadinasi viso to pakaks tiek savo vaikų, tiek savo vidinės moters augimui.

Bet kartais mes pametam save. Kaip bebūtų keista….mes imam visaip kaip puoselėti savo vyriškąją pusę (tik nesigink, kad tokios neturi!) – bekovodamos dėl savo teisių (lygių su vyrais), dėl aukštesnių (už vyro) pozicijų darbe, dėl dar dailesnių kūno linijų (dėl vyrų). Ar ne per daug energijos tam ištaškom? Gal tiesiog moterišką prigimtį reiktų „įvynioti į išmintį“, sukoncentruoti visą energiją, intuiciją ir toliau tobulinti savo moteriškumą: išmokti lankstumo, švelnumo, meilės sau, lavinti save, gyventi įdomų gyvenimą, sukurti jaukumo ir komforto aurą aplink save. Tam yra nesudėtingos priemonės – bendrauti su tave įkvepiančiomis moterimis: išmintingomis, moteriškomis, charizmatiškomis, kūrybingomis. Pasakysi kur tokių atrasti….? O gi visai šalia – tai gali būti ir tavo mama, ir tavo sesuo, ir senelė, ir teta ar net anyta. Pabandyk pažvelgti kitom akim į šalia esantį „lobį“, pro kurį mes kas kartą, jei ne abejingai, tai atsainiai praeiname.

Tikiu, palaipsniui atrasi ramybę savyje, nebereikės jos ieškoti ar reikalauti iš aplinkinių. Nes viskas, ko tau reikia, yra tavyje, prigimtiniuose dalykuose, kuriuos belieka puoselėti. Nenusigręžk nuo savęs, susitaikyk su savim, atleisk sau….ir tuomet….nebereikės niekam nieko įrodinėti kopiant karjeros laiptais, ar į stalčių įsimetant dar vieną diplomą. Tiesiog būsi moteris, einanti savo keliu, moteriškumo keliu.

Nėra taisyklių, yra tik gairės. Nėra tikslo, yra tik kelias.

Volungė

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra