Žingsniai darnių santykių link su Natalja Balinskaja

Esu Natalja Balinskaja. Laiminga, rūpestinga ir mylinti moteris. Turiu didelį stažą kaip žmona ir mama. Dirbu darnių santykių konsultante, lektore.

Rytų psichologija, Ajurveda domiuosi nuo 1998 metų. O nuo 2013 m. studijuoju ir nagrinėju psichologiją ir santykių ir moteriškumo temas labai išsamiai ir intensyviai. Nuo 2014 m. dalinuosi žiniomis su moterimis Facebook paskyroje “Laimingų Moterų Pasaulis” ir paskaitose.

Darnūs santykiai – meilės pripildyti santykiai. Visais laikais visa žmonija labiausiai troško besąlyginės meilės. Suvokiu tai vis labiau ir įkvepiu moteris gyventi pripildytą meilės laimingą ir prasmingą gyvenimą. Todėl ir mano paskaitos, ir straipsniai apie MEILĘ – santykiuose su savimi, savo sutuoktiniu, su tėvais, vaikais, draugais. Apie meilę savo namams ir savo veikloms.

Noriu matyti aplinkui kuo daugiau linksmų, patenkintų, suvokiančių savo vertę moterų, mylinčių mamų ir laimingų žmonų. Kurios gyvena be šarvų ir ginklų. Kurių gyvenime vyrauja kūryba, o darbas teikia malonumą. Kurios skleidžia grožį, meilę, žavesį, lengvumą ir užkrečia savo būsena kitas moteris. Kad mes visos kartu kurtume gražų, nuoširdų, jaukų, mylimą ir mylintį Pasaulį!

Pirkinių krepšelis
Prisijungti

No account yet?

Parduotuvė
0 items Krepšelis
Paskyra